2009 M.I.A. Open Tennis Championships
Entry Lists as of Tuesday, June 02 2009 - 17:01
244 players entered.
0 withdrawals.
244 players participating.
To find a player use CTRL - F   Click player's name for more entry details
ALBY - 52   ALNA - 2   ACT - 8   COBN - 1   DPNT - 1   DENI - 1   FINL - 1   GFTH - 100   GEEL - 2  
Helena ADAMCEWICZ  (WGGA) ALBY - Albury/Wodonga   ALNA - Altona VIC   ACT - Canberra   COBN - Cobram  
HOLB - 2   LEET - 5   MELB - 2   NRND - 7   SHEP - 8   SHIL - 3   SYD - 19   TMUT - 3   TMRA - 1   WGGA - 21  
WANG - 1   WWNG - 1   WLNG - 2   YUNG - 1  
Event 12. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Roman ADAMCEWICZ
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Ethan WILSON
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Ethan WILSON
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Julia ADAMCEWICZ
Julia ADAMCEWICZ  (WGGA)
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Taylah HOLMES
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Helena ADAMCEWICZ
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Corey TOOLE
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Roman ADAMCEWICZ
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Roman ADAMCEWICZ  (WGGA)
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Jason CLIFFORD
Event 26. OVER 110 MENS DOUBLES with John CLIFFORD
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Helena ADAMCEWICZ
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Julia ADAMCEWICZ
Event 24. 45 MENS SINGLES
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Duncan ADAMS  (GFTH) no entry form received
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Blake RAWORTH
Lewis AHERN  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Ken WURTZ
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Adib GOLSHAN
Greg ALLAN  (WANG)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Matthew WILSON
Jake ALPEN  (GFTH)
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Wayne ALPEN
Wayne ALPEN  (GFTH)
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Jake ALPEN
Dwayne ANDERSON  (GFTH)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Isaac SIMPSON
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with partner required.
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with James MCLINDIN
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Brendon AUGUSTUS  (GFTH)
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with S MEALING
Adison BABBS  (NRND)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Ned BAMBLETT  (GFTH)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Leanne BARTRAM  (GFTH)
Event 25. 40 MIXED DOUBLES with Jon CONDON
Stephanie BENGSON  (WLNG)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Nicole BOUFFLER
Edward BENSON  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Lachlan CRIBB
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Eliza BENSON
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Aaron BREUST
Eliza BENSON  (ALBY)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Edward BENSON
Event 44. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with Sophie EDGAR
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 7. SPECIAL WOMENS SINGLES
David BERGAMIN  (GFTH)
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Tavis BERGAMIN
Jessica BERGAMIN  (GFTH)
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Ben GORDON
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Mark DOSSETOR
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Donna PARR
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Emma MCLENNAN
Tavis BERGAMIN  (GFTH)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Blake GREGOR
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Harrison PASCOE
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with David BERGAMIN
James BERGMAN  (ALBY)
Event 34. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with Ben DEXTER
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Ben DEXTER
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Ben DEXTER
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Jacqueline BOSANKO  (ALBY)
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Troy SMITH
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with partner required.
Nicole BOUFFLER  (WGGA)
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Stephanie BENGSON
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with partner required.
Steven BOURKE  (GFTH)
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with John RONAN
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Aaron BREUST  (TMRA)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Edward BENSON
Sam BROUWER  (ALBY)
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 34. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with Christiaa SLABBERT
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Christiaa SLABBERT
Craig BURGE  (GFTH)
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Dean BURGE  (GFTH)
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with John BURGE
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with William KENNEDY
Grace BURGE  (GFTH)
Event 12. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Victoria TOOLE
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with John BURGE
John BURGE  (GFTH)
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Dean BURGE
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Grace BURGE
Lisa CAMM  (GFTH)
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Donna PARR
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Ryan CAMM
Ryan CAMM  (GFTH)
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Lisa CAMM
Michael CARNOVALE  (SYD)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Stephen NAPRAWSKI
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Stephen NAPRAWSKI
Kyyim CARTER  (GFTH)
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Warwick DATE
Jack CATANZARITI  (GFTH)
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with Lachlan CONDON
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Victoria TOOLE
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Megan POLKINGHORNE
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Lachlan CONDON
Jason CLIFFORD  (GFTH)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Blake RAWORTH
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Roman ADAMCEWICZ
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Grace O'ROURKE
John CLIFFORD  (GFTH)
Event 26. OVER 110 MENS DOUBLES with Roman ADAMCEWICZ
Andrew CONDON  (SYD)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 24. 45 MENS SINGLES
Event 26. OVER 110 MENS DOUBLES with Tom CONDON
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Harriet CONDON
Caitlin CONDON  (SYD)
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Colleen CONDON
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Lachlan CONDON
Colleen CONDON  (SYD)
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Caitlin CONDON
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Erin CONDON
Dan CONDON  (SYD)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Matt CONDON
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Tom CONDON
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Hannah CONDON
Erin CONDON  (SYD)
Event 38. 16 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Colleen CONDON
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Thomas CONDON
Event 43. 16 & UNDER GIRLS DOUBLES with Lauren CONDON
Hannah CONDON  (SYD)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 46. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with Niamh CONDON
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Dan CONDON
Harriet CONDON  (SYD)
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Jan CONDON
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Andrew CONDON
Jan CONDON  (GFTH)
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Harriet CONDON
Event 25. 40 MIXED DOUBLES with Tom CONDON
Jon CONDON  (GFTH)
Event 50. FATHER/SON B DOUBLES with Jono CONDON
Event 25. 40 MIXED DOUBLES with Leanne BARTRAM
James CONDON  (GFTH)
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Lachlan CONDON
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Thomas CONDON
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Louisa MORTIMER
Jono CONDON  (GFTH)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Rebecca CONDON
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Robert THOMPSON
Event 50. FATHER/SON B DOUBLES with Jon CONDON
Lachlan CONDON  (GFTH)
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Caitlin CONDON
Event 34. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with Jack CATANZARITI
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Jack CATANZARITI
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with James CONDON
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Geoff MORTIMER
Lauren CONDON  (SYD)
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Matt CONDON
Event 43. 16 & UNDER GIRLS DOUBLES with Erin CONDON
Matt CONDON  (SYD)
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Dan CONDON
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Thomas CONDON
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Lauren CONDON
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Niamh CONDON  (SYD)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 46. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with Hannah CONDON
Rebecca CONDON  (GFTH)
Event 42. 18 & UNDER GIRLS DOUBLES with Maddy TYSON
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Geoff MORTIMER
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Jono CONDON
Thomas CONDON  (SYD)
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with James CONDON
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Erin CONDON
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Matt CONDON
Tom CONDON  (GFTH)
Event 24. 45 MENS SINGLES
Event 25. 40 MIXED DOUBLES with Jan CONDON
Event 26. OVER 110 MENS DOUBLES with Andrew CONDON
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Dan CONDON
Steven COOK  (ALBY)
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Andrew HEALY
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Andrew HEALY
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Lachlan CRIBB  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Jarrod LISTON
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Edward BENSON
Calum CURTIS-MCDONALD  (SHEP)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Thomas GANNON
Margo DALBROI  (GFTH) no entry form received
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Tyler INGLIS
Isaac DALLINGER  (ALBY)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with partner required.
Hannah DATE  (GFTH)
Event 9. SPECIAL WOMENS DOUBLES with Maddison GREGOR
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Sophie HICKS
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Karen DATE
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Warwick DATE
Event 12. B GRADE WOMENS SINGLES
Karen DATE  (GFTH)
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Hannah DATE
Warwick DATE  (GFTH)
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Kyyim CARTER
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Hannah DATE
Esther DEEVES  (LEET)
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Annalise HICKS
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Nimalan SUNDARAM
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Greg DEEVES
Greg DEEVES  (LEET)
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Kelsey DEEVES
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Nimalan SUNDARAM
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Esther DEEVES
Kelsey DEEVES  (LEET)
Event 38. 16 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Greg DEEVES
Event 43. 16 & UNDER GIRLS DOUBLES with partner required.
Ben DEXTER  (ALBY)
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with James BERGMAN
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with James BERGMAN
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with James BERGMAN
John DE_BORTOLI  (WLNG)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Jacquelene DISALVO  (GFTH)
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Nicholas NARDI
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Stephanie NARDI
Kristian DISALVO  (GFTH)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Nicholas NARDI
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Srishail MASKEY
Angela DOSSETOR  (GFTH)
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Daniel DOSSETOR
Event 10. SPECIAL MIXED DOUBLES with Jason DOSSETOR
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Maddison GREGOR
Daniel DOSSETOR  (GFTH)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Jason DOSSETOR
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Angela DOSSETOR
Jason DOSSETOR  (GFTH)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Daniel DOSSETOR
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 10. SPECIAL MIXED DOUBLES with Angela DOSSETOR
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Mark DOSSETOR
Mark DOSSETOR  (GFTH)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Jason DOSSETOR
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Jessica BERGAMIN
Patrick DURNAN-SILVA  (NRND)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Ryan MCLENNAN
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with partner required.
Sophie EDGAR  (ALBY)
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 44. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with Eliza BENSON
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Sophie TYSON
Corey FAIRHALL  (WGGA)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 33. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with Christoph POTTER
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Harrison PASCOE
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Sam FARSACI  (SYD)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Norton HILLS
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Thomas GANNON
Nicholas FENAUGHTY  (FINL)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Blake GREGOR
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Mitchell GLEESON
Andrew FLORES  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Paul LE_MESURIER
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with James FLORES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Nathan SAVILL
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
James FLORES  (ALBY)
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Andrew FLORES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Ephraim MITCHELL
Peta FORSYTH  (WGGA)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Brenda FOSTER
Brenda FOSTER  (WGGA)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Peta FORSYTH
Mitchell FOSTER  (WGGA)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Angus KENNEDY
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with partner required.
Debbie FRIEDLIEB  (SHEP)
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Angela MCLEOD
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Philip FRIEDLIEB
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Katie FRIEDLIEB
Katie FRIEDLIEB  (SHEP)
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Erin MCLEOD
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Debbie FRIEDLIEB
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Philip FRIEDLIEB
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Philip FRIEDLIEB  (SHEP)
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Leon MCLEOD
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Debbie FRIEDLIEB
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Katie FRIEDLIEB
Thomas GANNON  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Calum CURTIS-MCDOLD
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Luke VICKARY
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Sam FARSACI
Daniel GARNER  (ALBY)
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Ken GARNER
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Ken GARNER
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Jenny GARNER
Jenny GARNER  (ALBY)
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Daniel GARNER
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Ken GARNER
Ken GARNER  (ALBY)
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Daniel GARNER
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Daniel GARNER
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Jenny GARNER
Lachlan GERRARD  (NRND)
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Adam TEUSNER
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Adam TEUSNER
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Andrew GIFFIN  (YUNG)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Mark MANCHUR
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Mark MANCHUR
Eleanor GLEESON  (SHIL)
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 38. 16 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Tim GLEESON
Mitchell GLEESON  (SHIL)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Nicholas FENAUGHTY
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Norton HILLS
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Tim GLEESON  (SHIL)
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Eleanor GLEESON
Adib GOLSHAN  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Nathan SAVILL
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Lewis AHERN
Ben GORDON  (GFTH)
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Joel PARR
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Jessica BERGAMIN
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Joel GORDON
Joel GORDON  (GFTH)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Sophie HICKS
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Ryland O'BRIEN
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Ben GORDON
Blake GREGOR  (GFTH)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Nicholas FENAUGHTY
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Tyler INGLIS
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Tavis BERGAMIN
Ian GREGOR  (GFTH)
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Donna PARR
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Maddison GREGOR  (GFTH)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 9. SPECIAL WOMENS DOUBLES with Hannah DATE
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Joel PARR
Event 42. 18 & UNDER GIRLS DOUBLES with Emily RYAN
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Angela DOSSETOR
Amy GROAT  (ALBY)
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Jarrod LISTON
Event 38. 16 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Sam GROAT
Sam GROAT  (ALBY)
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Amy GROAT
Juston GUGLIELMINO  (GFTH)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Bert TAYLOR
Peter HANCIN  (ALNA)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Barry HASKINS  (GFTH)
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Katrina HASKINS
Katrina HASKINS  (GFTH)
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Belinda JOHNS
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Barry HASKINS
Graham HAWKINS  (ALBY)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Zachery SMITH
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Bailey THOMPSON
Andrew HEALY  (ALBY)
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Steven COOK
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Steven COOK
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Annalise HICKS  (GFTH)
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Esther DEEVES
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Drew HICKS
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Leonie HICKS
Drew HICKS  (GFTH)
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Annalise HICKS
Leonie HICKS  (GFTH)
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Annalise HICKS
Sophie HICKS  (GFTH)
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Hannah DATE
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 9. SPECIAL WOMENS DOUBLES with Cheryl RAWLE
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Joel GORDON
Event 44. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with Megan POLKINGHORNE
Cameron HILLAS  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Jarrod LISTON
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Norton HILLS  (ACT)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Mitchell GLEESON
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Sam FARSACI
Jackson HOLMES  (WGGA)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Binit SHRESTHA
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Mellissa HOLMES
Mellissa HOLMES  (WGGA)
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Kelly TYSON
Event 51. MOTHER/DTR B DOUBLES with Taylah HOLMES
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Jackson HOLMES
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Judy LEESON
Taylah HOLMES  (WGGA)
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Julia ADAMCEWICZ
Event 51. MOTHER/DTR B DOUBLES with Mellissa HOLMES
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Jayden TOOLE
Cathy HOLSCHIER  (GEEL)
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Justin ROBINSON
Tyler INGLIS  (GFTH)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Joel PARR
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Blake GREGOR
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Margo DALBROI
Belinda JOHNS  (GFTH)
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Katrina HASKINS
Jack JOHNSTONE  (GFTH)
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Meagan JOHNSTONE
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Ethan STANBURY
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Rod JOHNSTONE
Meagan JOHNSTONE  (GFTH)
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Jack JOHNSTONE
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 46. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with Emma TOOLE
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Rod JOHNSTONE
Rod JOHNSTONE  (GFTH)
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Ian STANBURY
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Ian STANBURY
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Jack JOHNSTONE
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Meagan JOHNSTONE
Ramandeep KAUR  (GFTH)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Amelia KENNEDY  (GFTH)
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Victoria TOOLE
Angus KENNEDY  (GFTH)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Mitchell FOSTER
William KENNEDY  (GFTH)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Dean BURGE
Nicholas KYRGIOS  (ACT)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Andrew ZELEA
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Andrew ZELEA
Patrick LANDY  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Troy SMITH
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Alyssa SAVILL
Adam LEESON  (GFTH)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Brendon ROBIN
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Judy LEESON
Judy LEESON  (GFTH)
Event 12. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Mellissa HOLMES
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Adam LEESON
Paul LE_MESURIER  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Andrew FLORES
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Camilla LINHART  (ALBY)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Emily LINHART
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 42. 18 & UNDER GIRLS DOUBLES with Emily LINHART
Emily LINHART  (ALBY)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Camilla LINHART
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 42. 18 & UNDER GIRLS DOUBLES with Camilla LINHART
Jarrod LISTON  (ALBY)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Cameron HILLAS
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Amy GROAT
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Lachlan CRIBB
Eliza LONG  (MELB)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Emily RYAN
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with partner required.
Andrew LOVEDAY  (SYD)
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Stephanie LOVEDAY
Stephanie LOVEDAY  (SYD)
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Louisa MORTIMER
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Andrew LOVEDAY
Mark MANCHUR  (WWNG)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Andrew GIFFIN
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Andrew GIFFIN
Saurast MASKEY  (GFTH)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Srishail MASKEY  (GFTH)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Kristian DISALVO
Megan MAXWELL  (GFTH)
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Maria TEUSNER
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Adam TEUSNER
Jack MCCUBBEN  (GFTH)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Blake TORRESAN
Luke MCKENZIE-MCHARG  (ALBY)
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with partner required.
Event 33. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with partner required.
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Thomas MCKENZIE-MCHARG  (ALBY)
Event 33. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with Ben VAUGHAN
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Ben VAUGHAN
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Ben VAUGHAN
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Ben VAUGHAN
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Emma MCLENNAN  (NRND)
Event 7. SPECIAL WOMENS SINGLES
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Ryan MCLENNAN
Event 38. 16 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 12. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Jessica BERGAMIN
Lauren MCLENNAN  (NRND)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Phil MCLENNAN
Phil MCLENNAN  (NRND)
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Lauren MCLENNAN
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Ryan MCLENNAN
Ryan MCLENNAN  (NRND)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Patrick DURNAN-SILVA
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Emma MCLENNAN
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Phil MCLENNAN
Angela MCLEOD  (SHEP)
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Debbie FRIEDLIEB
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Isabella MCLEOD
Erin MCLEOD  (SHEP)
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Leon MCLEOD
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Katie FRIEDLIEB
Event 38. 16 & UNDER GIRLS SINGLES
Isabella MCLEOD  (SHEP)
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Angela MCLEOD
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Leon MCLEOD
Leon MCLEOD  (SHEP)
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Philip FRIEDLIEB
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Isabella MCLEOD
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Erin MCLEOD
James MCLINDIN  (ALBY)
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with Matthew ROBIN
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with partner required.
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Dwayne ANDERSON
Cameron MEAGHER  (ALBY)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Mark SHANAHAN
S MEALING  (GFTH)
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Brendon AUGUSTUS
Ephraim MITCHELL  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with James FLORES
Geoff MORTIMER  (SYD)
Event 25. 40 MIXED DOUBLES with Louisa MORTIMER
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Rebecca CONDON
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Lachlan CONDON
Louisa MORTIMER  (SYD)
Event 25. 40 MIXED DOUBLES with Geoff MORTIMER
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Stephanie LOVEDAY
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with James CONDON
Stephen NAPRAWSKI  (SYD)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Michael CARNOVALE
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Michael CARNOVALE
Nicholas NARDI  (GFTH)
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Kristian DISALVO
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Jacquelen DISALVO
Stephanie NARDI  (GFTH)
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Jacquelen DISALVO
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Andrew NOAD  (GFTH)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Andy VENABLES
Event 10. SPECIAL MIXED DOUBLES with Megan POLKINGHORNE
Ryland O'BRIEN  (GFTH)
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Joel GORDON
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Ann-Maria O'ROURKE  (ACT)
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Col O'ROURKE
Col O'ROURKE  (ACT)
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Ann-Maria O'ROURKE
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Grace O'ROURKE
Grace O'ROURKE  (ACT)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Katrina WILLIAMS
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Jason CLIFFORD
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Col O'ROURKE
Andrew OATES  (GFTH)
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Chloe OATES
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Karen OATES
Chloe OATES  (GFTH)
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Sophie TYSON
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Andrew OATES
Event 7. SPECIAL WOMENS SINGLES
Karen OATES  (GFTH)
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Andrew OATES
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Mark OATES
Mitchell OATES  (GFTH)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Mark OATES  (GFTH)
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Karen OATES
Donna PARR  (GFTH)
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Jessica BERGAMIN
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Lisa CAMM
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Ian GREGOR
Joel PARR  (GFTH)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Tyler INGLIS
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Maddison GREGOR
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Ben GORDON
Harrison PASCOE  (WGGA)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Tavis BERGAMIN
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Nathan SAVILL
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Corey FAIRHALL
Mark PASCOE  (WGGA)
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Ethan WILSON
Aidan PERRIN  (TMUT)
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Bailey PERRIN  (TMUT)
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Craig PERRIN
Craig PERRIN  (TMUT)
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Bailey PERRIN
Miranda POILE  (DENI)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Alyssa SAVILL
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 42. 18 & UNDER GIRLS DOUBLES with Alyssa SAVILL
Megan POLKINGHORNE  (GFTH)
Event 10. SPECIAL MIXED DOUBLES with Andrew NOAD
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Jack CATANZARITI
Event 7. SPECIAL WOMENS SINGLES
Event 44. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with Sophie HICKS
Christopher POTTER  (WGGA)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 33. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with Corey FAIRHALL
Margaret PRIDMORE  (ALBY)
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 38. 16 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Lachlan STEAIN
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Lachlan STEAIN
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Mark SHANAHAN
Jye PRIEST  (GFTH)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Cheryl RAWLE  (GFTH)
Event 9. SPECIAL WOMENS DOUBLES with Sophie HICKS
Event 10. SPECIAL MIXED DOUBLES with Andy VENABLES
Blake RAWORTH  (GFTH)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Jason CLIFFORD
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Duncan ADAMS
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Brendon ROBIN  (ALBY)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Adam LEESON
Matthew ROBIN  (ALBY)
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with James MCLINDIN
Justin ROBINSON  (GEEL)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Cathy HOLSCHIER
John RONAN  (GFTH)
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Steven BOURKE
Emily RYAN  (COBN)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Eliza LONG
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 42. 18 & UNDER GIRLS DOUBLES with Maddison GREGOR
Alyssa SAVILL  (HOLB)
Event 2. OPEN WOMENS SINGLES
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Miranda POILE
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Patrick LANDY
Event 37. 18 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 42. 18 & UNDER GIRLS DOUBLES with Miranda POILE
Nathan SAVILL  (HOLB)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Adib GOLSHAN
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Andrew FLORES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Harrison PASCOE
Tennile SCOTT  (GFTH)
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Bethany TYSON
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Mark SHANAHAN  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Cameron MEAGHER
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Margaret PRIDMORE
Binit SHRESTHA  (GFTH)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Jackson HOLMES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Jack WOODS
Isaac SIMPSON  (ALBY)
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Dwayne ANDERSON
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Peter SIMPSON
Event 50. FATHER/SON B DOUBLES with Peter SIMPSON
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Peter SIMPSON
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with partner required.
Peter SIMPSON  (ALBY)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 24. 45 MENS SINGLES
Event 50. FATHER/SON B DOUBLES with Isaac SIMPSON
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Isaac SIMPSON
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Isaac SIMPSON
Christiaan SLABBERT  (ALBY)
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Sam BROUWER
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with Sam BROUWER
Troy SMITH  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Patrick LANDY
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Jacqueline BOSANKO
Zachery SMITH  (ALNA)
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Graham HAWKINS
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Ethan STANBURY  (ACT)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Ian STANBURY
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Jack JOHNSTONE
Ian STANBURY  (ACT)
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Ethan STANBURY
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Rod JOHNSTONE
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Rod JOHNSTONE
Lachlan STEAIN  (ALBY)
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES with Margaret PRIDMORE
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Margaret PRIDMORE
Lachlan STOLL  (ALBY)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Scott STOLL
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Scott STOLL
Scott STOLL  (ALBY)
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Lachlan STOLL
Event 6. SPECIAL MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Lachlan STOLL
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Nimalan SUNDARAM  (LEET)
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Greg DEEVES
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Esther DEEVES
Bert TAYLOR  (GFTH)
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Juston GUGLIELMINO
Adam TEUSNER  (LEET)
Event 13. B GRADE MENS DOUBLES with Lachlan GERRARD
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Lachlan GERRARD
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Maria TEUSNER
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Megan MAXWELL
Maria TEUSNER  (DPNT)
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Adam TEUSNER
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Megan MAXWELL
Bailey THOMPSON  (GFTH)
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Graham HAWKINS
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Ken THOMPSON
Ken THOMPSON  (GFTH)
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Bailey THOMPSON
Robert THOMPSON  (SYD)
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Jono CONDON
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Peter TYSON
Corey TOOLE  (WGGA)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Jayden TOOLE
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Jack WOODS
Event 50. FATHER/SON B DOUBLES with Scott TOOLE
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Julia ADAMCEWICZ
Emma TOOLE  (GFTH)
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Janelle TOOLE
Event 46. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with Meagan JOHNSTONE
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Janelle TOOLE  (GFTH)
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Victoria TOOLE
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Emma TOOLE
Jayden TOOLE  (WGGA)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Corey TOOLE
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Scott TOOLE
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Scott TOOLE
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Taylah HOLMES
Lisy TOOLE  (WGGA)
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Scott TOOLE
Scott TOOLE  (WGGA)
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Jayden TOOLE
Event 50. FATHER/SON B DOUBLES with Corey TOOLE
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Jayden TOOLE
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Lisy TOOLE
Victoria TOOLE  (GFTH)
Event 39. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Janelle TOOLE
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Grace BURGE
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Jack CATANZARITI
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Amelia KENNEDY
Blake TORRESAN  (GFTH)
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Jack MCCUBBEN
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Mark TOWNSEND  (GFTH)
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Riley TOWNSEND
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Will TOWNSEND
Riley TOWNSEND  (GFTH)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Will TOWNSEND
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Mark TOWNSEND
Will TOWNSEND  (GFTH)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Riley TOWNSEND
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Mark TOWNSEND
Bethany TYSON  (GFTH)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Tennile SCOTT
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Kelly TYSON
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Maddy TYSON
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Peter TYSON
Kelly TYSON  (GFTH)
Event 48. MOTHER/DTR A DOUBLES with Bethany TYSON
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Mellissa HOLMES
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Peter TYSON
Maddy TYSON  (GFTH)
Event 42. 18 & UNDER GIRLS DOUBLES with Rebecca CONDON
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Sophie TYSON
Event 22. D GRADE LADIES DOUBLES with Bethany TYSON
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Peter TYSON
Peter TYSON  (GFTH) no entry form received
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Robert THOMPSON
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Kelly TYSON
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Maddy TYSON
Event 52. PARENT/CHILD B DOUBLES with Bethany TYSON
Sophie TYSON  (GFTH)
Event 40. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 45. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with Chloe OATES
Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES with Sophie EDGAR
Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES with Maddy TYSON
Marcus UUSIMAKI  (ALBY)
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Ben VAUGHAN  (ALBY)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 33. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with Thomas MCKENZIE-MCRG
Event 21. D GRADE MENS DOUBLES with Thomas MCKENZIE-MCRG
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Thomas MCKENZIE-MCRG
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Thomas MCKENZIE-MCRG
Andy VENABLES  (GFTH)
Event 8. SPECIAL MENS DOUBLES with Andrew NOAD
Event 10. SPECIAL MIXED DOUBLES with Cheryl RAWLE
Luke VICKARY  (WGGA)
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Thomas GANNON
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with partner required.
Dolen VOGEL  (ALBY)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 29. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Ashley WURTZ
Katrina WILLIAMS  (ACT)
Event 4. OPEN WOMENS DOUBLES with Grace O'ROURKE
Ethan WILSON  (WGGA)
Event 11. B GRADE MENS SINGLES
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES with Helena ADAMCEWICZ
Event 23. D GRADE MIXED DOUBLES with Helena ADAMCEWICZ
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Mark PASCOE
Matthew WILSON  (ALBY)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Greg ALLAN
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Scott WILSON
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Scott WILSON  (ALBY)
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Event 47. FATHER/SON A DOUBLES with Matthew WILSON
Jack WOODS  (WGGA)
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Binit SHRESTHA
Event 18. C GRADE MENS DOUBLES with Corey TOOLE
Event 16. C GRADE MENS SINGLES
Ashley WURTZ  (ALBY)
Event 31. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 30. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 35. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with Dolen VOGEL
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Dianne WURTZ
Dianne WURTZ  (ALBY)
Event 49. PARENT/CHILD A DOUBLES with Ashley WURTZ
Ken WURTZ  (ALBY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Lewis AHERN
Event 24. 45 MENS SINGLES
Andrew ZELEA  (MELB)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Nicholas KYRGIOS
Event 27. 18 & UNDER BOYS SINGLES
Event 32. 18 & UNDER BOYS DOUBLES with Nicholas KYRGIOS
DPNT - Darlington Point   DENI - Deniliquin   FINL - Finley   GFTH - Griffith   GEEL - Geelong  
HOLB - Holbrook   LEET - Leeton   MELB - Melbourne   NRND - Narrandera   SHEP - Shepparton  
SHIL - Swan Hill   SYD - Sydney   TMUT - Tumut   TMRA - Temora   WGGA - Wagga Wagga  
WANG - Wangaratta   WWNG - West Wyalong   WLNG - Wollongong   YUNG - Young