2020 Tennis Seniors International Team Nominations
Entry Lists as of Friday, January 17 2020 - 20:00 8pm AEDST
NOMINATIONS CLOSED
37 players entered.
0 withdrawals.
37 players participating.
Click for Event Lists
Player List
A B C D E F G H I J K M N P R S T W
To find a player use CTRL - F   Click player's name for more entry details
AUS - 1   ACT - 1   NSW - 7   QLD - 11   SA - 2   VIC - 14   WA - 2  
^ AUS - AUS   ACT - Canberra   NSW - NSW   QLD - Queensland  
^Event 1. MENS 50 FRED PERRY CUP ^Event 2. MENS 55 AUSTRIA CUP ^Event 3. MENS 60 VON CRAMM CUP ^Event 4. WOMENS 50 MARIA ESTHER BUENO CUP ^Event 5. WOMENS 55 MAUREEN CONNOLLY CUP ^Event 6. WOMENS 60 ALICE MARBLE CUP
ARMS Christopher  (VIC)
ARMS Simon  (VIC)
^
BALODIS Roslyn  (ACT)
BENSON Cathy  (NSW)
BILTON Peter  (QLD)
BUZZA Judith  (VIC)
^
CLARKE Marty  (WA)
CYPRIEN Kerryn  (QLD)
^
DEUTSCH-WATSON Ulrike  (QLD)
^
EVERETT Rosemary  (VIC)
^
FAIRCLOUGH Simona  (QLD)
FERGUSON Bruce  (VIC)
FORD Mike  (QLD)
FOSTER Brenda  (NSW)
FRY Paul  (WA)
^
GARD Peter  (VIC)
GRANT John  (QLD)
^
HILL Michelle  (VIC)
HOWES Wanda  (VIC)
^
ILOTT Matthew  (QLD)
^
JOVANOVIC Igor  (NSW)
^
KING Robert  (QLD)
^
MATHESON Brad  (QLD)
MCGUIGAN Robert  (NSW)
MEGGS Jill  (VIC)
MYERS Edward  (VIC)
^
NADEBAUM Garry  (SA)
^
PEARCE Karen  (QLD)
POUND Damien  (VIC)
^
RICHARDS Martin  (SA)
^
SCOTT Leanne  (VIC)
SMITH Kenneth  (QLD)
SPRAGGON Roger  (NSW)
SWAYSLAND Leanne  (NSW)
^
THOMAS Susan  (VIC)
^
WALKER Fiona  (VIC)
WESTWOOD Greg  (NSW)
SA - South Australia   VIC - VICTORIA   WA - Western Australia  
Event Lists as of Friday, January 17 2020 - 18:53
1 2 3 4 5 6
2 JOVANOVIC Igor (NSW)
3 NADEBAUM Garry (SA)
4 POUND Damien (VIC)
5 RICHARDS Martin (SA)
6 SMITH Kenneth (QLD)
2 ARMS Simon (VIC)
3 BILTON Peter (QLD)
4 CLARKE Marty (WA)
5 FRY Paul (WA)
6 GARD Peter (VIC)
7 GRANT John (QLD)
8 KING Robert (QLD)
9 MATHESON Brad (QLD)
10 WESTWOOD Greg (NSW)
2 FORD Mike (QLD)
3 MCGUIGAN Robert (NSW)
4 MYERS Edward (VIC)
5 SPRAGGON Roger (NSW)
2 FAIRCLOUGH Simona (QLD)
3 PEARCE Karen (QLD)
2 DEUTSCH-WATSON Ulrike (QLD)
3 FOSTER Brenda (NSW)
4 MEGGS Jill (VIC)
2 BUZZA Judith (VIC)
3 EVERETT Rosemary (VIC)
4 HILL Michelle (VIC)
5 HOWES Wanda (VIC)
6 SCOTT Leanne (VIC)
7 SWAYSLAND Leanne (NSW)
8 THOMAS Susan (VIC)
9 WALKER Fiona (VIC)