2019 Hay Open & Junior Tournament
Entry Lists as of Wednesday, October 09 2019 - 17:13
76 players entered.
6 withdrawals.
70 players participating.
C D G H J K L M O P R S T V W Z
To find a player use CTRL - F   Click player's name for more entry details
DENI - 2   GFTH - 9   HAY - 55   VIC - 5   WOD - 2  
^ DENI - Deniliquin   GFTH - Griffith   HAY - Hay   VIC - Victoria  
Bradley CALLAGHAN  (HAY)
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
Event 16. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 18. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with Daniel STEWART
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Tania STEPHENSON
Phil CALLAGHAN  (HAY)
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Cass TIDEY
Stuart CALLAGHAN  (HAY)
Event 28. PARENT CHILD B1 DOUBLES with Dillon GREEN
Tony CALLAGHAN  (HAY)
Quade CALLINAN  (GFTH)
Event 24. 10 QUALIFY BOYS SINGLES
Event 26. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Hugh LANCASTER
Nicolas CATHARY  (VIC)
Event 5. A MIXED DOUBLES with Natalie ROSE
Event 1. A MENS SINGLES
Event 8. A MENS DOUBLES with Josh KILO
Ferg CATTANACH  (HAY)
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Delilah CRIGHTON
Delilah CRIGHTON  (HAY)
Event 9. WOMENS DOUBLES with Hannah STEWART
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Ferg CATTANACH
Andrew CRONIN  (VIC)
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Charlie CRONIN
Event 4. B/C QUALIFYING MENS SINGLES
Event 8. A MENS DOUBLES with Charlie CRONIN
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
Charlie CRONIN  (VIC)
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
Event 8. A MENS DOUBLES with Andrew CRONIN
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Andrew CRONIN
Sophie CURTIS  (HAY)
Event 7. B/C GRADE WOMENS SINGLES
Event 17. 16 & UNDER GIRLS SINGLES
^
Andrew DAVIES  (HAY)
Event 5. A MIXED DOUBLES with Samantha DAVIES
Event 28. PARENT CHILD B1 DOUBLES with Lucy DAVIES
Lucy DAVIES  (HAY)
Event 20. 13 & UNDER SINGLES
Event 28. PARENT CHILD B1 DOUBLES with Andrew DAVIES
Samantha DAVIES  (HAY)
Event 5. A MIXED DOUBLES with Andrew DAVIES
Event 9. WOMENS DOUBLES with Jess WEEKS
Tom DAVIES  (HAY) .... Withdrawn Oct.06
Brad DAVIS  (BURK) .... Withdrawn Sep.30
Daniel DOSSETOR  (GFTH)
Event 1. A MENS SINGLES
Event 8. A MENS DOUBLES with Digby PATTERSON
Oscar DOSSETOR  (GFTH)
Event 24. 10 QUALIFY BOYS SINGLES
Event 26. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Xavi MODENA
Bill DUDLEY  (DENI)
Event 8. A MENS DOUBLES with Greg STEWART
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Harry DUDLEY
Harry DUDLEY  (DENI)
Event 16. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Bill DUDLEY
Event 18. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with Ryan VINCENT
^
Alex GIDDINS  (HAY)
Event 24. 10 QUALIFY BOYS SINGLES
Event 26. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Daniel GREEN
Charli GIDDINS  (HAY)
Event 25. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 27. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with Hannah JAMIESON
Event 30. PARENT CHILD B2 DOUBLES with Tania STEPHENSON
Ashton GREEN  (HAY)
Event 24. 10 QUALIFY BOYS SINGLES
Daniel GREEN  (HAY)
Event 24. 10 QUALIFY BOYS SINGLES
Event 26. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Alex GIDDINS
Dillon GREEN  (HAY)
Event 24. 10 QUALIFY BOYS SINGLES
Event 28. PARENT CHILD B1 DOUBLES with Stuart CALLAGHAN
^
Brett HARGREAVES  (HAY)
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Kenneth HARGREAVES
Event 11. C GRADE MENS SINGLES
Hilton HARGREAVES  (HAY)
Event 26. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Dan JAMIESON
Event 23. 10 & UNDER BOYS PLAYOFF SINGLES
Jacqui HARGREAVES  (HAY)
Event 7. B/C GRADE WOMENS SINGLES
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Jensen HARGREAVES
Jensen HARGREAVES  (HAY)
Event 16. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
Event 8. A MENS DOUBLES with Kenneth HARGREAVES
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Jacqui HARGREAVES
Kenneth HARGREAVES  (HAY)
Event 16. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 8. A MENS DOUBLES with Jensen HARGREAVES
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Brett HARGREAVES
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
Lani HOUSTON  (HAY)
Event 5. A MIXED DOUBLES with Warren HUNT
Event 2. A WOMENS SINGLES
Warren HUNT  (HAY)
Event 5. A MIXED DOUBLES with Lani HOUSTON
Courtney HUTCHINGS  (CULC) .... Withdrawn Oct.07
Jack HUTCHINGS  (HAY)
Event 20. 13 & UNDER SINGLES
Event 28. PARENT CHILD B1 DOUBLES with Kirsten HUTCHINGS
Kirsten HUTCHINGS  (HAY)
Event 9. WOMENS DOUBLES with Trish JAMIESON
Event 28. PARENT CHILD B1 DOUBLES with Jack HUTCHINGS
Event 30. PARENT CHILD B2 DOUBLES with Max HUTCHINGS
Max HUTCHINGS  (HAY)
Event 24. 10 QUALIFY BOYS SINGLES
Event 30. PARENT CHILD B2 DOUBLES with Kirsten HUTCHINGS
Mark HUTCHINGS  (CULC) .... Withdrawn Oct.07
^
Dan JAMIESON  (HAY)
Event 26. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Hilton HARGREAVES
Event 23. 10 & UNDER BOYS PLAYOFF SINGLES
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Trish JAMIESON
Hannah JAMIESON  (HAY)
Event 25. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 27. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with Charli GIDDINS
Trish JAMIESON  (HAY)
Event 7. B/C GRADE WOMENS SINGLES
Event 9. WOMENS DOUBLES with Kirsten HUTCHINGS
Event 2. A WOMENS SINGLES
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Dan JAMIESON
^
Josh KILO  (WOD)
Event 8. A MENS DOUBLES with Nicolas CATHARY
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
^
Hugh LANCASTER  (GFTH)
Event 26. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Quade CALLINAN
Event 24. 10 QUALIFY BOYS SINGLES
William LANCASTER  (GFTH)
Event 20. 13 & UNDER SINGLES
Julie LAWRENCE  (HAY)
Event 9. WOMENS DOUBLES with Dana VISESCU
Skye LILBURNE  (HAY)
Event 17. 16 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 20. 13 & UNDER SINGLES
Event 7. B/C GRADE WOMENS SINGLES
^
Pacey MARKS  (HAY)
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Peter MARKS
Event 4. B/C QUALIFYING MENS SINGLES
Peter MARKS  (HAY)
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Pacey MARKS
William MCCLUMPHA  (MILD) .... Withdrawn Oct.06
Shane MCGUFFICKE  (HAY)
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Trish MCGUFFICKE
Trish MCGUFFICKE  (HAY)
Event 9. WOMENS DOUBLES with Jan ZAMBON
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Shane MCGUFFICKE
Lexi MODENA  (GFTH)
Event 20. 13 & UNDER SINGLES
Xavi MODENA  (GFTH)
Event 24. 10 QUALIFY BOYS SINGLES
Event 26. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with Oscar DOSSETOR
Zella MODENA  (GFTH)
Event 25. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 27. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with Tilly WEEKS
Jake MURPHY  (HAY)
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Kate MURPHY
Kate MURPHY  (HAY)
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Jake MURPHY
^
Mark O'BRIEN  (HAY)
Event 4. B/C QUALIFYING MENS SINGLES
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Hannah STEWART
Grigore OLARU  (VIC) .... Withdrawn Oct.06
^
Digby PATTERSON  (GFTH)
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
Event 16. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 8. A MENS DOUBLES with Daniel DOSSETOR
^
A QUALIFYER  (HAY)
Event 1. A MENS SINGLES
Event 11. C GRADE MENS SINGLES
Event 13. A QUALIFYING MENS SINGLES
Event 6. B GRADE MENS SINGLES
Event 12. C MENS DOUBLES with B QUALIFIER
Event 10. B MENS DOUBLES with B QUALIFIER
B QUALIFIER  (HAY)
Event 1. A MENS SINGLES
Event 11. C GRADE MENS SINGLES
Event 13. A QUALIFYING MENS SINGLES
Event 6. B GRADE MENS SINGLES
Event 12. C MENS DOUBLES with A QUALIFYER
Event 10. B MENS DOUBLES with A QUALIFYER
Partner4 REQUIRED  (HAY)
Nick ROBERTSON  (HAY)
Event 8. A MENS DOUBLES with Anthony SLATTERY
Natalie ROSE  (VIC)
Event 5. A MIXED DOUBLES with Nicolas CATHARY
Event 2. A WOMENS SINGLES
^
Bede SCHILLER  (HAY)
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Beth SCHILLER
Beth SCHILLER  (HAY)
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Bede SCHILLER
Navieen SINGH  (HAY)
Event 20. 13 & UNDER SINGLES
Event 16. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Anthony SLATTERY  (HAY)
Event 8. A MENS DOUBLES with Nick ROBERTSON
Tania STEPHENSON  (HAY)
Event 29. PARENT CHILD A DOUBLES with Bradley CALLAGHAN
Event 30. PARENT CHILD B2 DOUBLES with Charli GIDDINS
Daniel STEWART  (HAY)
Event 18. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with Bradley CALLAGHAN
Event 11. C GRADE MENS SINGLES
Event 16. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Greg STEWART  (HAY)
Event 8. A MENS DOUBLES with Bill DUDLEY
Hannah STEWART  (HAY)
Event 7. B/C GRADE WOMENS SINGLES
Event 9. WOMENS DOUBLES with Delilah CRIGHTON
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Mark O'BRIEN
^
Cass TIDEY  (HAY)
Event 15. B/C GRADE MIXED DOUBLES with Phil CALLAGHAN
^
Ryan VINCENT  (WOD)
Event 4. B/C QUALIFYING MENS SINGLES
Event 16. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 18. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with Harry DUDLEY
Event 3. A/B QUALIFYING MENS SINGLES
Dana VISESCU  (VIC)
Event 2. A WOMENS SINGLES
Event 7. B/C GRADE WOMENS SINGLES
Event 9. WOMENS DOUBLES with Julie LAWRENCE
^
Jess WEEKS  (HAY)
Event 2. A WOMENS SINGLES
Event 30. PARENT CHILD B2 DOUBLES with Tilly WEEKS
Event 9. WOMENS DOUBLES with Samantha DAVIES
Tilly WEEKS  (HAY)
Event 25. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 27. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with Zella MODENA
Event 30. PARENT CHILD B2 DOUBLES with Jess WEEKS
^
Jan ZAMBON  (HAY)
Event 9. WOMENS DOUBLES with Trish MCGUFFICKE
C QUALIFIER  (HAY)
Event 13. A QUALIFYING MENS SINGLES
Event 6. B GRADE MENS SINGLES
Event 10. B MENS DOUBLES with D QUALIFIER
Event 12. C MENS DOUBLES with D QUALIFIER
Event 23. 10 & UNDER BOYS PLAYOFF SINGLES
D QUALIFIER  (HAY)
Event 13. A QUALIFYING MENS SINGLES
Event 6. B GRADE MENS SINGLES
Event 10. B MENS DOUBLES with C QUALIFIER
Event 12. C MENS DOUBLES with C QUALIFIER
Event 23. 10 & UNDER BOYS PLAYOFF SINGLES
WOD - Albury/Wodonga